Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnoj ploči i na Portalu naše župe.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se: sutra u ponedjeljak na Uočnicu Gospinu u 20,00 s., utorak na Veliku Gospu, sv. Misa u 8,00 sati ujutro, četvrtak u 8,00 sati, subota u 17,00 sati, a u srijedu i petak nema sv. Misa u župi.
  • Ponedjeljak, Uočnica Velike Gospe, pobožnost Gospi, 14. kolovoza, 20,00 sati
   Obitelj za ++ Blaža, Ružu, Zorana i ostale ++
  • Utorak, Velika Gospa, 15. kolovoza, 8,00 sati
   Misa za narod naše župe
   11,00 sati sv. Misa u Prenj-Dubravama
  • Srijeda, sv. Rok, 16. kolovoza
   Nema sv. Mise u župi
  • Četvrtak, 17. kolovoza, 8,00 sati
   Obitelj za + Dragicu Matešić i + Antu i ost. ++ iz obitelji
   8,30 sati: Željko Primorac za ++ rodit. Milu, Nadu, Filipa, Ilku i Stjepana
  • Petak, 18. kolovoza
   Nema sv. Mise u župi
  • Subota, 19. kolovoza, 17,00 sati
   Mile Krezić za ++ rodit. Ljubu, Katu, Stjepana i Matiju i ost. ++
   17,30 sati: Mara Paponja za + supr. Vladu, Filipa i Anu, Stanka i Jelu Perić
  • Nedjelja, 20. kolovoza
   9,00 Ruža Jurić za + supr. Andriju, sv. Grgu, sv. Stanu, djeverove Peru i Zdenka
   11,00 Misa za narod naše župe
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, 20. kolovoza: u 9,00 i 11,00 sati.
 • Folklor: Naše Folklorno društvo pozvano je u Rotimlju na „Večer Folklora“, u subotu, 19. kolovoza u 19,00 sati. Proba za sve Folkloraše danas, poslije pučke sv. Mise u 12,00 sati, sutra u ponedjeljak u 21,00 sat i u subotu u 17,30 sati generalna proba i polazak za Rotimlju.
 • Današnje krštenje u 11,00 sati: Paula Sesar, Potoci, rođ. u Mostaru, 23. VI. 2023. drugo dijete rodit. Damir Sesar i Kristina r. Bajić, kuma: Nives Raguž. Čestitamo!
 • Jučerašnje krštenje u 19,00 sati: Magdalena Bošković, Merano-Italija, rođ. u Meranu, 2. XI. 2022. 4. dijete rodit. Stojan Bošković i Marija r. Bošnjak, kumovi: Manuel Delfino i Elisa Piffer. Čestitamo!
 • Sutra u ponedjeljak na Uočnicu Velike Gospe: kako smo i najavili prošle nedjelje, bit će ovakav program, župnik će u 19,30 sati biti na raspolaganju kod vanjskog Gospina kipa za sv. ispovijed, u 20,00 sati imat ćemo pobožnost Gospi kod njezina kipa koji se nalazi između župne kuće i crkve. Mladi će okolo kipa, po travnjaku postaviti stolice, auta ćemo parkirati na Igralištu i pred Emausom, majke će predmoliti Gospinu krunicu, župnik s ministrantima uvod u krunicu i Gospine litanije, naš Zbor sa sestrom Bibijanom predvodit će pjevanje, ponesite od kuće svi svijeće pa ćemo kod naše crkve napraviti pravi Lurdski ugođaj. Poslije pobožnosti poći ćemo u procesiji za križem i svijećama u župnu crkvu gdje će biti svečana sv. Misa pod kojom će naše majke čitati misna čitanja i predmoliti molitvu vjernika, a na kraju sv. Mise bit će svečani blagoslov majki s malom djecom jer je Gospa prvenstveno zaštitnica majki. Poslije pobožnosti, sv. Mise i svečanog blagoslova poći ćemo svojim kućama obogaćeni Gospinom večeri i osnaženi Božjim blagoslovom.
 • U utorak, 15. kolovoza je Velika Gospa, zapovjedna Svetkovina, crveno slovo u kalendaru, sv. Misa u našoj crkvi bit će u 8,00 sati ujutro. Velika Gospa je patron i supatron mnogih naših župa, sv. Mise su tamo u 11,00 sati. Župnik je na Gospojinu u rodnoj župi Prenj-Dubrave, koja slavi svoj supatron, sv. Misa u 11,00 sati.
 • Javlja župnik nevesinjski: Sv. Misa na Veliku Gospu u Nevesinju, patron župe, u 11,00 sati, predvodi biskup Petar.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković