Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnoj ploči i na Portalu naše župe.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 7,00 sati ujutro, osim ponedjeljka u 18,00 sati, slijede misne nakane i darovatelji….
  • Ponedjeljak, 11. rujna, 18,00 sati
   Roditelji za + sina Davora Perića
   18,30 Zadušnica za + Dalibora-Dabu Šunjića
  • Utorak, 12. rujna, 7,00 sati
   Matija Kolobara za + muža Matu i ++ Peru,Jaku,Stojana,Ivu,Peru,Anđu,Maru i Danicu
  • Srijeda, 13. rujna, 7,00 sati
   Obitelj za ++ rodit. Vladimira i Dragicu Perić
  • Četvrtak, Uzvišenje Sv. Križa, 14. rujna, 7,00 sati
   Ruža Perić s djecom za + supr. Slavka i ost. ++
   17,00 sati Vjenčanje Stanislav – Ivona
  • Petak, 15. rujna, 7,00 sati
   Dragan i Dragica Golemac za ++ rodit. Nadu i Ivana, Anicu i Matu i + brata Ivana i ost. ++
   6,30 sati sv. Misa u Samostanu
  • Subota, 16. rujna, 7,00 sati
   Djeca za ++ Ivana i Stanu Šarić i ost. ++
   13,00 sati sv. Misa na Jasenjanima
   16,30 ispovijed školske djece i mladih
   18,00 sati Vjenčanje Jure – Anđela
  • Nedjelja, 17. rujna
   9,00 Zdravko Brajković za ++ Tomislava, Anastaziju, Žarka i Šćepu
   11,00 Misa za narod naše župe
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, 17. rujna: u 9,00 i 11,00 sati.
 • Za Crkvu u KM: Stojan Azinović 60, Obitelj + Mile Bilušića 50 i Obitelj + Dalibora Šunjića 200.
 • Za Caritas u KM: Stojan Azinović 40, Ivan i Iva Leko 20 i Obit.+ Dalibora Šunjića 50.
 • Za Župni listić u KM: Obitelj + Dalibora Šunjića 30.
 • Ženidbeni oglasi 2:
  • Sveti sakramenat ženidbe želi primiti: Stanislav Čule sin Blaženkin iz Mostara, župa sv. Ivana i Ivona Primorac kći + Gordana i Vesne r. Raič iz Potoka, naša župa. Ženidbeni oglas danas. a vjenčanje predviđeno u Potocima u četvrtak, 14. rujna o.g. u 17,00 s.
  • Sveti sakramenat ženidbe želi primiti: Jure Cvitković, sin + Nike i Nade r. Čuljak iz Mostara, župa Katedrala i Anđela Jukić, kći Ivičina i Verice r. Kraljević iz Potoka, naša župa. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno u Potocima u subotu, 16. rujna o. g. u 18,00 s.
 • Folklor: Proba danas za sve folkloraše u 12,00 sati, poslije pučke sv. Mise, a u sljedeću nedjelju generalna proba u 15,30 sati i poslije probe polazak za Čitluk.
 • Dani berbe grožđa – Brotnjo 2023.: Naše župno folklorno društvo, HKUD „Bijelo Polje“ pozvano je na 68. Turističko kulturno-gospodarstvenu manifestaciju „Dani berbe grožđa – Brotnjo 2023.“ Večer Folklora održat će se u nedjelju, 17. rujna na Gradskom Trgu u Čitluku, Mimohod počinje u 18,00 sati, a otvaranje Svečanosti u 18,30 sati. Odazvali smo se ovom pozivu, ide i župnik.
 • Ispovijed školske djece i mladih: U sljedeću subotu, 16. rujna u našim župama bit će ispovijed školske mladeži, pa će u našoj župi ispovijed školske djece Osnovne škole od 1. do 9. razreda i mladih Srednjih škola te naših studenata biti u sljedeću subotu u 16,30 sati. Potičem vas djeco i mladi, svi dođite na ovu sv. ispovijed i sv. pričest poslije sv. ispovijedi da s Bogom započnete novu radnu godinu, bit će više svećenika.
 • Zaziv Duha Svetoga na početku Školske i Vjeronaučne godine: Molim svu djecu Osnovne škole od 1. do 9. razreda, te mlade Srednjih škola, kao i naše studente, da sa svojim učiteljima i nastavnicima u sljedeću nedjelju, 17. rujna dođu svi na sv. Misu u 9,00 sati ispred i oko Oltara, imat ćemo Zaziv Duha Svetoga i blagoslov učenika i nastavnika na početku Školske i Vjeronaučne godine.
 • Jasenjani: Godišnja sv. Misa bit će na Jasenjanima u sljedeću subotu, 16. rujna u 13,00 sati.
 • U četvrtak, 14. rujna je blagdan Uzvišenje sv. Križa, sv. Misa u našoj crkvi u 7,00 sati.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.
 • Ovih dana umrli su naši župljani: Mile Bilušić i Dalibor-Daba Šunjić, za pokoj njihovih duša, pomolimo se! Pokoj vječni daruj im Gospodine….

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković