Na početku sv. Mise u 11,00 sati: Ovu sv. Misu iz naše župe Presvetoga Srca Isusova Potoci – Bijelo Polje, izravno prenosi Radio-Televizija Herceg-Bosne. Hvala lijepa, uz srdačan pozdrav i blagoslov svim gledateljima i slušateljima RTV., osobito bolesnima.

Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnoj ploči i na Portalu naše župe.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 7,00 sati ujutro. Slijede misne nakane….
  • Ponedjeljak, 6. studenoga, 7,00 sati
   Ivica Zovko s djecom za + suprugu Mariju, majku Blagicu i + oca Petra
  • Utorak, 7. studenoga, 7,00 sati
   Olga Vasilj za ++ Ivana, Tomicu, Mirka, Maru i + muža Miru
  • Srijeda, 8. studenoga, 7,00 sati
   Djeca za ++ rodit. Josipa i Maru Paponja
  • Četvrtak, 9. studenoga, 7,00 sati
   Anelora Đopa za + oca Jozu i + brata Tomislava
  • Petak, 10. studenoga, 7,00 sati
   Željko Škobić za ++ Ilku, Zvonku, Tonija i Ivicu
   6,30 sati sv. Misa u Samostanu
  • Subota, sv. Martin, 11. studenoga, 7,00 sati
   Obitelj Kožul za ++ rodit. Kažimira i Zoru i ost. ++ iz obit.
  • Nedjelja, 12. studenoga
   9,00 Djeca za + Ljilju Čuljak i ost. ++
   11,00 Misa za narod naše župe
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, 12. studenoga: u 9,00 i 11,00 sati.
 • Ženidbeni oglas: Sveti sakramenat ženidbe želi primiti: Kažimir Kožul, sin Vjekin i Milke r. Zelenika iz Potoka, naša župa i Miriam Maceković, kći Leona-Eugena i Jadranke r. Crnjac iz Dobrkovića, župa Široki Brijeg. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno u župi Široki Brijeg u subotu, 25. studenoga 2023.
 • Župni vjeronauk za učenike Osnovne škole: U sljedeću subotu u 9,00 sati vjeronauk za učenike nižih razreda od 1. do 5. razreda i Prvopričesnike, u 9,30 sati proba Dječjeg zbora, a u 10,00 sati za učenike viših razreda od 6. do 9. razreda, poslije vjeronauka rad po sekcijama, ministranti, čitači, potičem roditelje neka sva djeca naše župe dolaze redovito na župni vjeronauk, koji je obvezan.
 • Dječji zbor: najprije smo oglasili da se u Dječji zbor prijave djeca od 4. do 9. razreda Osnovne škole, međutim kako vidimo da ima interesa za pjevanje i u nižim razredima Osnovne škole, zato danas najavljujemo, neka sva djeca Osnovne škole, koja žele pjevati u Dječjem zboru dođu na probu i upis u sljedeću subotu u 9,30 sati i tako će postati članovi Dječjeg pjevačkog zbora naše župe.
 • Folklor: Naše župno Folklorno društvo nastupilo je na Svisvete u Dubravama na Dubravskim susretima, bilo je lijepo, o čemu možete više čitati na našem župnom portalu.
 • CnaK: Stigla je nova CnaK, pa pretplatnici možete uzeti svoje primjerke, a vi ostali možete nabaviti CnaK u dnu crkve.
 • Zamoljeni oglašavamo: HKZ Troplet i Franjevački samostan sv. Petra i Pavla iz Mostara pozivaju na predstavljanje dviju knjiga o blaženom Stepincu Jurja Batelje, postulatora kauze za proglašenje svetim blaženoga Alojzija Stepinca. Knjige će predstaviti autor, nakon večernje sv. mise u 18,00 sati u dvorani ispod zvonika. Svi ste pozvani, pa tko god može neka pođe na ovo hvale vrijedno predstavljanje.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.
 • Na kraju sv. Mise u 11,00 sati: Zahvaljujem gledateljima i slušateljima RTV HB, koji su s nama bili u izravnom prijenosu pod ovom sv. Misom. Hvala ravnateljstvu, uredništvu i tehničkom osoblju RTV HB, koji su omogućili prijenos sv. Mise, a osobito mi je drago što je prijenos sv. Mise mogla pratiti i naša dijaspora putem YouTube kanala RTV HB. Na sve vas, a posebno na stare, bolesne i nemoćne, zazivam Božji blagoslov.

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković