Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnoj ploči i na Portalu naše župe.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 7,00 sati ujutro, osim četvrtka i petka u 17,00 sati. Slijede misne nakane….
  • Ponedjeljak, 20. studenoga, 7,00 sati
   Ivan Aničić za ++ rodit. Ivu, Miju i nevjestu Slavicu
  • Utorak, Gospa od zdravlja, 21. studenoga, 7,00 sati
   Vesna Pušić za ++ rodit. Peru i Maru i + brata Veselka Sesar
   11,00 sati Patron župe i Dan općine Neum
  • Srijeda, sv. Cecilija, 22. studenoga, 7,00 sati
   Slavko i Zdenka Skender za ++ rodit. Ivana, Miru, Gojka, Ivu i sve ost. ++ iz obit.
   10,00 sati sv. Misa i Sarajevu, sastanak dvaju dekanata MO i SA
  • Četvrtak, 23. studenoga, 17,00 sati
   Marko Sesar za ++ rodit. Cvitana i Anicu, braću Antu i Milu, strica Marka, tetke Ružu i Ivu, djeda Antu i baku Maru
  • Petak, 24. studenoga, 17,00 sati
   Obitelj za ++ Ivu i Tadiju Bilić i ost. ++ iz obit. Bilić
   7,00 sati sv. Misa u Samostanu
  • Subota, 25. studenoga, 7,00 sati
   Obitelj za ++ Šimu i Iliju Leko i ost. ++
   7,30 sati Boško Mihalj za ++ rodit. Katu i Jozu i ++ braću Miroslava i Roberta
  • Nedjelja, 26. studenoga
   8,00 Ivan i Mara Pole za ++ rodit. Katu i Franju, Danicu i Petra i ost. ++ iz obit.
   11,00 sv. Misu u Potocima ima fra Fran Ćorić
   11,00 sv. Misu u Hutovu ima don Rajko povodom Patrona župe
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, 26. studenoga: u 8,00 i 11,00 sati, župnik će imati ranu sv. Misu u nedjelju u 8,00 sati, pa ide u Hutovo na poziv hutovskoga župnika don Anđelka Planinića slaviti sv. Misu u 11,00 sati povodom Patrona hutovske župe, a župnika u Bijelom Polju u nedjelju u 11,00 sati zamjenjuje fra Fran Ćorić, kapelan u župi sv. Petra i Pavla u Mostaru.
 • Župni vjeronauk za učenike Osnovne škole: U sljedeću subotu u 9,00 sati vjeronauk za učenike nižih razreda od 1. do 5. razreda i Prvopričesnike, u 9,30 proba za Dječji zbor, u 10,00 sati vjeronauk za učenike viših razreda od 6. do 9. razreda, poslije vjeronauka rad po sekcijama, ministranti, čitači…
 • Jedna obavijest: Iz Obiteljskog centra Mostar javljaju da će se u četvrtak, 23. studenoga u Emausu u 17,00 sati održati susret za bračne parove s područja Hercegovačkih biskupija, ako iz naše župe ima zainteresiranih neka mi se jave da ih mogu prijaviti Obiteljskom centru.
 • Klanjanje za mlade: održat će se u župi sv. Mateja na Rudniku, u četvrtak, 23. studenoga u 20,00 sati, plakat na oglasnoj ploči.
 • Susret svećenika dekanata Mostarskoga i Sarajevskoga u Sarajevu u srijedu, 22. studenoga koji započinje sv. Misom u 10,00 sati, ide i župnik.
 • Katolička Malo-nogometna Liga: Sutra, 20. studenoga je naša druga godišnjica. U subotu, 20 studenoga 2021. u 19,30 sati na sastanku u Župnoj kući osnovali smo Župnu Malo-nogometnu ekipu, koja je ušla u sastav naših ostalih župa Hercegovačkih biskupija, a pod okriljem KMNL. Crkve u Hrvata. Na susret je došlo 15 momaka iz naše župe koji igraju mali nogomet, tada smo se lijepo dogovorili, družili i prijavili se na ovu veliku športsku priredbu Crkve u Hrvata. Do sada smo dobro igrali, a uskoro očekujemo i novu sezonu. Momcima čestitamo!
 • Sv. Cecilija: U srijedu 22. studenoga je sv. Cecilija zaštitnica crkvenih pjevača, našim pjevačima u župi čestitam. S Velikim zborom obilježit ćemo malo našu zaštitnicu u utorak navečer u 19,00 sati, a Dječji zbor i Zbor mladih počastit ćemo na sljedećim probama.
 • U utorak, 21. studenoga je Gospa od zdravlja: Patron župe i Dan općine Neum, svečana sv. Misa u 11,00 sati.
 • Folklor: proba danas za sve Folkloraše u 12,00 sati u župnoj dvorani, a u sljedećem tjednu po dogovoru.
 • Primanje sv. Misa: Nadam se da ćemo iz Biskupije do Prve nedjelje Došašća, 3. XII. dobiti nove direktorije, pa ćete moći od tada naručivati sv. Mise za sljedeću godinu, isto tako moći ćete davati redovinu, priloge za crkvu, caritas, listić, nabaviti nove kalendare, svijeće za Božić i ostalo.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković