Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnoj ploči i na Portalu naše župe.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 7,00 sati ujutro, osim petka u 17,00 sati i ponedjeljka i srijede kad su sv. Mise samo u Samostanu. Slijede misne nakane i darovatelji..
  • Ponedjeljak, 5. veljače
   7,00 sati sv. Misa u Samostanu
  • Utorak, 6. veljače, 7,00 sati
   Obitelj za sve svoje pokojne
  • Srijeda, 7. veljače
   7,00 sati sv. Misa u Samostanu
  • Četvrtak, 8. veljače, 7,00 sati
   N. N. na svoju nakanu
  • Petak, 9. veljače, 17,00 sati
   Supruga Ljilja Aničić s djecom za + supruga Zvonku, 1. godišnjica
   7,00 sati sv. Misa u Samostanu
  • Subota, 10. veljače, Bl. Alojzije Stepinac, 7,00 sati
   Pero Vidović za++rod. Marka i Stanu-Nevu, br. Vencela, baku Maru i ost. ++ iz obit. Vidović
   18,00 sati sv. Misa na Buni-supatron, bl. Alojzije Stepinac
  • Nedjelja, 11. veljače, Gospa Lurdska, Poklade
   9,00 Ljubica Crnjac za + oca Božidara Safnera
   11,00 Misa za narod naše župe
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, na Poklade, 11. veljače: u 9,00 i 11,00 sati.
 • Za Crkvu u KM.: Mara Jurić 100, Drago Šarić 50, Željko Škobić 50, Obitelj + Danice Sušac 100, Vitomir Ramljak 100 i N. N. 100.
 • Za Caritas u KM.: Mara Jurić 20 i Obitelj + Danice Sušac 20.
 • Za župni listić u KM.: Mara Jurić 10, Drago Šarić 10 i Obitelj + Danice Sušac 20.
 • Župni vjeronauk: u subotu, u 9,00 sati niži razredi i Prvopričesnici, u 9,30 sati Dječji zbor, a u 10,00 sati viši razredi.
 • U subotu, 10. veljače je blagdan bl. Alojzija Stepinca, sv. Misa u našoj župi u 7,00 sati ujutro, a na Buni, gdje se slavi supatron župe, sv. Misa u 18,00 sati.
 • U nedjelju, 11. veljače je Gospa Lurdska, koja se 1858. u Lurdu u Francuskoj ukazala sv. Bernardici. To je Svjetski dan bolesnika, a Gospa Lurdska je i zaštitnica medicinskog osoblja, sv. Mise u našoj župi redovito nedjeljne, a u Svetištu Kraljice Mira u Hrasnu, gdje se svečano slavi ovaj Gospin blagdan, sv. Misa u 11,00 sati.
 • CnaK: Stigla je nova CnaK, pa pretplatnici uzmite svoje primjerke, a vi ostali možete nabaviti po cijeni od 4 KM.
 • Katolička malonogometna međužupna liga (KMNL) Hercegovine, danas ne igra naša župa, igraju župe koje imaju utakmicu manje.
 • Hodočašće u Dubrovnik i Nastup našega HKUD „Bijelo Polje“: Jučer smo, u subotu, 3. veljače hodočastili sv. Vlahi u Dubrovnik. Bilo je lijepo, naše je domaće Folklorno društvo vrlo lijepo predstavilo i župu i Hercegovinu, o čemu ćete više moći čitati i gledati na našem župnom portalu. Vratili smo se zadovoljni s puno lijepih dojmova. Bogu hvala!
 • SHKM u Gospiću u subotu, 4. svibnja ove godine: Prošle smo nedjelje najavili, a danas potvrđujemo, mladi naše župe hodočaste skupa sa župnikom na hodočašće hrvatske katoličke mladeži u Gospić, u subotu, 4. svibnja ove godine, na jedan dan. Moći će se javljati mladi od prvoga Srednje pa dok se osjećaju mladima, pa ćemo u sljedeću nedjelju objaviti sve potrebite informacije i imamo pred sobom mjesec dana za prijavu. Preporučam ovo hodočašće, mladi spremajte se, razgovarajte međusobno, a od sljedeće nedjelje primamo upise.
 • Nabavili smo novi župni barjak Presvetog Srca Isusova: Ovih dana časne sestre Anćele s Pila u Dubrovniku u svojoj radionici uradile su nam prekrasan barjak Presvetoga Srca Isusova, od najkvalitetnijeg materijala. Evo ga na oltaru pred nama. Na barjaku je natpis: Župa Potoci – Bijelo Polje 2024., Presveto Srce Isusovo, smiluj nam se, a na trakama stoji: Dar župljana župe Presvetoga Srca Isusova Potoci-Bijelo Polje. Jučer smo ga nosili u Dubrovnik i lijepo je figurao među brojnim drugim barjacima. Košta 1000 eura. Tko se od župljana želi uključiti u ovu akciju, sada će poslije sv. Mise dvojica ministranata stati na vrata crkve s košaricama, pa možete dati svoj prilog, ako tko nema danas, a želi sudjelovati, može donijeti svoj dar sljedeće nedjelje. Hvala unaprijed svima i sve nas pomoglo Presveto Srce Isusovo.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.
 • Ovih dana umrla je naša župljanka Danica Sušac, za pokoj njezine duše, pomolimo se. Pokoj vječni daruj joj Gospodine….

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković