Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnoj ploči i na Portalu naše župe.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 7,00 sati ujutro, osim ponedjeljka u 18,00 i srijede u 17,00 sati. Slijede misne nakane i darovatelji…
  • Ponedjeljak, 15. travnja, 18,00 sati
   Zdravko Zovko za ++ Stojana i Stanu, Ivana, Maru, Darija i Zoru
   18,30 sati Stojka Perić s djecom za + supr. Berislava Perića
  • Utorak, 16. travnja, 7,00 sati
   Vinko Perić za ++ rodit. Cvitana i Stanu i ost. ++
  • Srijeda, 17. travnja, 17,00 sati
   Djeca za + Maru Šilić
   17,30 sati Davor Radić za ++ rodit. Ivu i Mihu, Anku, Nedjeljka i ost. ++
  • Četvrtak, 18. travnja, 7,00 sati
   Ivana Ostojić za + supr. Ivana i tetku Vidu
  • Petak, 19. travnja, 7,00 sati
   Obit. Škobić za ++ Marka, Stanu, Nikolu, Ljubicu i Maru
   6,30 sati sv. Misa u Samostanu
  • Subota, 20. travnja, 7,00 sati
   Blaž i Stoja Škobić za ++ rod. Vidaka i Matiju; Marijana i Ružu i ost. ++
   11,00 sati sv. Misa i Krizma u sv. Ivana
   18,00 sati Vjenčanje Ivana i Monike
  • Nedjelja, 21. travnja
   9,00 Mara Šunjić za+rod.Barišu i Anicu, br.Tadiju,Šimuna,Ljubu,Blaža i Cvitana i s.Matiju
   11,00 Misa za narod naše župe
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, 21. travnja: u 9,00 i 11,00 sati.
 • Za Crkvu u KM: Borislav Arapović, Švedska, sin Vidaka i Mare r. Golemac 1.020, Obit. Dražana Zadro 50, Sofija Soldo 100 i Ilija Soldo 200.
 • Za Caritas u KM: Obit. Dražana Zadro 10 i Miroslav Šuman 20.
 • Za župni listić u KM: Obit. Dražana Zadro 10, Mirjana Šindik 10 i Branka Marić 10.
 • Ženidbeni oglas: Sveti sakramenat ženidbe želi primiti: Ivan Krešo, sin Jurin i Anđe r. Mlikota s Ortiješa, župa Blagaj-Buna i Monika Aničić, kći Ivanova i Anele r. Zovko iz Vojna, naša župa. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno u Potocima u subotu, 20. travnja o. g. u 18,00 sati.
 • Župni vjeronauk: u sljedeću subotu redovito u 9,00 sati niži razredi i Prvopričesnici, u 9,30 sati proba Dječjeg zbora, a u 10,00 sati viši razredi.
 • Župni Folklor: proba za sve Folkloraše u nedjelju u 12,00 sati, poslije pučke sv. Mise, a u petak proba po dogovoru.
 • Novi Folkloraši: proba u četvrtak u 21,00 sat, poslije škole.
 • Prvopričesnici, u nedjelju na Mali Uskrs, kad smo imali Prvu sv. Pričest, bilo je lijepo, svi smo zadovoljni, sada ćete pod sv. Misama čitati misna čitanja i predmoliti Molitvu vjernika, a na večernjim sv. Misama u Gospinu mjesecu predmoliti svibanjsku Gospinu pobožnost, danas poslije sv. Mise u 9,00 sati vratite prvopričesničku robu, opranu-očišćenu i sređenu, hvala!
 • Obavijest iz Generalnog konzulata RH iz Mostara: Izbori za zastupnike u Sabor Republike Hrvatske za konzularno područje Generalnog konzulata Republike Hrvatske u Mostaru održat će se u utorak i srijedu, 16. i 17. travnja 2024. godine u zgradama Ekonomskog i Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Mostaru, Matice Hrvatske b.b., pod Bijelim Brijegom. Biračka mjesta bit će otvorena za glasovanje oba navedena dana, 16. i 17. travnja 2024., u vremenu od 7 do 19 sati.
 • Ovih dana župnik je sa župnim Folklorom na gostovanju u Welsu-Austrija, župnika danas u nedjelju pod sv. Misama u 9,00 i 11,00 sati zamjenjuje fra Fran Ćorić, župni vikar iz župe sv. Petra i Pavla iz Mostara, a i za ostale pastoralne potrebe ako je što hitno, obratite se fra Franu.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe ovih dana.

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković