Na početku sv. Mise u 11,00 sati: Ovu sv. Misu iz naše župe Presvetoga Srca Isusova Potoci – Bijelo Polje, izravno prenosi Radio-Televizija Herceg-Bosne. Hvala lijepa, uz srdačan pozdrav i blagoslov svim gledateljima i slušateljima RTV., osobito bolesnima.

Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnoj ploči i na Portalu naše župe.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 7,00 sati ujutro, osim petka u 18,00 sati. Slijede misne nakane….
  • Ponedjeljak, 22. travnja, 7,00 sati
   Mirko Antunović za + kći Snježanu, br. Matu, rodit. Maru i Stipu
   6,30 sati sv. Misa u Samostanu
  • Utorak, sv. Jure, 23. travnja, 7,00 sati
   Krunoslav Šunjić za ++ rodit. Anu i Miroslava i ost. ++ iz obitelji
  • Srijeda, 24. travnja, 7,00 sati
   Ivana Ostojić za + sestru Anu
  • Četvrtak, sv. Marko, 25. travnja, 7,00 sati
   Djeca za ++ rodit. Vinka i Danicu Šuman i ost. ++
   18,00 sati sv. Misa u Cimu, patron župe
  • Petak, 26. travnja, 18,00 sati
   Kćerka Gordana s obit. za + majku Dragicu Matešić, 1. godiš. i za + oca Antu
   7,00 sati sv. Misa u Samostanu
  • Subota, 27. travnja, 7,00 sati
   Zdravka Perić s djecom za + muža Zlatka
   10,00 sati sv. Misa Dekanatski skup ministranata
  • Nedjelja, 28. travnja
   9,00 Djeca za ++ Stojana i Ivu Aničić
   11,00 Misa za narod naše župe
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, 28. travnja: u 9,00 i 11,00 sati.
 • Prvopričesnici: Nadamo se da ćemo do sljedeće nedjelje dobiti DVD-e i albume od Prve sv. Pričesti.
 • Župni vjeronauk: u sljedeću subotu ispuštamo radi Dekanatskog skupa ministranata.
 • U četvrtak, 25. travnja je sv. Marko zaštitnik Cima, sv. Misa u Cimu u 18,00 sati.
 • Susret ministranata Mostarskoga dekanata održat će se u sljedeću subotu, 27. travnja ove godine u našoj župi Potoci-Bijelo Polje. Program susreta: 9,30 sati dolazak u župu; 10,00 sati sv. Misa; 10,45 sati igre uz kateheze; 12,00 sati Molitva i ručak; 13,00 sati igre za ministrante; 16,00 sati Zahvala u crkvi i odlazak. Neka naši ministranti iz župe, a ima ih 35, dođu u 9,00 sati na dogovor i pripremanje terena. Ovim skupom župnici će počastiti ministrante za njihovo vjerno služenje kod oltara po našim župama.
 • Župni Folklor: proba danas i u sljedeću nedjelju u 12,00 sati, poslije pučke sv. Mise, u ostale dane za vikend probe po dogovoru, a sinoć je naš Folklor, na poziv mladenaca, nastupio na svadbi Monike i Ivana Krešo u hotelu „Ruža“.
 • Naše Folklorno društvo skupa sa župnikom gostovalo je za prošli vikend, 13. i 14. travnja u Welsu-Austrija na poziv tamošnjeg hrvatskog Folklora i predsjednika Nikija Raguža i sudjelovalo u cjelovečernjem programu na „Večeri Folklora“ u subotu, 13. travnja, a u nedjelju, 14. travnja na poziv mjesnih svećenika fra Vjeke i fra Petra, bjelopoljski je župnik u 13,00 sati služio sv. Misu u Welsu za Hrvate Gornje Austrije, pod sv. Misom pjevali su i čitali naši mladi, poslije sv. Mise upriličeno je zajedničko pučko slavlje pred župnom crkvom. O svemu ovome možete više čitati i gledati na našem župnom portalu.
 • SHKM u Gospiću, 4. svibnja, na kojemu sudjeluje i naša župa jednim busom, pomalo se primiče, sve potrebite pojedinosti objavit ćemo ovih dana na grupi.
 • Novi Folkloraši: proba u četvrtak u 21,00 sat, iza poslijepodnevne školske smjene.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.
 • Ovih dana umro je naš župljanin Anđelko Zlatić, za pokoj njegove duše, pomolimo se! Pokoj vječni daruj mu Gospodine….
 • Na kraju sv. Mise u 11,00 sati: Zahvaljujem gledateljima i slušateljima RTV HB, koji su s nama bili u izravnom prijenosu pod ovom sv. Misom. Hvala ravnateljstvu, uredništvu i tehničkom osoblju RTV HB, koji su omogućili prijenos sv. Mise, a osobito mi je drago što je prijenos sv. Mise mogla pratiti i naša dijaspora putem YouTube kanala RTV HB. Na sve vas, a posebno na stare, bolesne i nemoćne, zazivam Božji blagoslov.

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković