U župnoj crkvi Presv. Srca Isusova u Potocima – Bijelo Polje, bjelopoljski župnik don Rajko Marković predslavio je sv. Misu, u nedjelju, 30. lipnja 2024. u 9,00 sati za 13 poginulih Hrvata-Bjelopoljaca, koji su 30. lipnja 1993. stradali od muslimanske ruke. Budući je bila nedjelja, uz ostali puk Božji, na sv. Misu došli su rodbina i prijatelji, pjevači na koru, ministranti oko oltara, čitači za ambonom.

Župnik je na početku sv. Mise sve nazočne pozdravio, te naglasio kako je te lipanjske noći od muslimana poginulo 13 Hrvata-Bjelopoljaca, a 166 Hrvata odvedeno u logore, za sve njih i njihove obitelji prikazujemo ovu sv. Misu napomenuo je župnik.

U sv. Misi župnik je pročitao svih 13 imena poginulih te ih preporučio Gospodinu da ih primi u svoje kraljevstvo, a članovima obitelji i preživjelim logorašima neka Gospodin udijeli utjehu u vjeri.

 Evo imena poginulih:

 1. Božo Golemac
 2. Željko Šilić
 3. Marijan Mihalj
 4. Ivan Kolobara
 5. Zdravko Mihalj
 6. Marko Leko
 7. Željko Aničić
 8. Zoran Degan
 9. Gordan Ostojić
 10. Dragan Rakić
 11. Ivan Perić
 12. Verka Perić
 13. Jozo Sesar