Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnoj ploči i na Portalu naše župe.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 7,00 sati ujutro, osim srijede, petka i subote u 17,00 sati. Slijede misne nakane i darovatelji…

  • Ponedjeljak, 16. siječnja, 7,00 sati
   • Iva Jurišić s djecom za + Mirka i ost. ++ iz obit.

  • Utorak, 17. siječnja, 7,00 sati
   • Mladenka Kordić na nakanu

  • Srijeda, 18. siječnja, 17,00 sati
   • Boba-Boris za + suprugu Danijelu

  • Četvrtak, 19. siječnja, 7,00 sati
   • Stanko Leko za ++ rod. Marka i Šimu,++ sestre Janju i Zoru, i ++ Tadiju, Vjekoslavu i Maricu

  • Petak, 20. siječnja, 17,00 sati
   • Drago i Mladenka Zadro za + sina Matea, + sestru Vesnu, + br. Miru i ++ rod. Ružu i Matu
   • 7,00 sati sv. Misa u Samostanu

  • Subota, 21. siječnja, 17,00 sati
   • Obitelj Golemac za ++ Dragu, Anicu, Miru i Antu-Lolu

  • Nedjelja, 22. siječnja
   • 9,00 Marinko Jurić za ++ rodit. Božu i Janju
   • 11,00 Misa za narod naše župe

 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, 22. siječnja: u 9,00 i 11,00 sati.

 • Za Crkvu u KM.: Stojka Perić 50, Dragan Šotra 100, N. N. 100, Borislav Zadro 100, Franjo Marić 100, Filip Jurić 50, N. N. 100, Ivan Vasić 100 i Vladimir Antunović 50.

 • Za Caritas u KM.: N. N. 30, Borislav Zadro 20, Franjo Marić 60, Filip Jurić 10 i N. N. 100.

 • Za župni listić u KM.: Dragan Šotra 10, N. N. 20, Borislav Zadro 10, Franjo Marić 30 i Filip Jurić 10.

 • Župni vjeronauk: u subotu, u 9,00 sati niži razredi i Prvopričesnici, onda u 9,30 sati ostaju samo Prvopričesnici, neka ponesu liste iz kojih uče pitanja, a u 10,00 sati viši razredi i u 10,30 sati Krizmanici, neka ponesu liste iz kojih uče i katekizme. Roditelji učite s Prvopričesnicima i Krizmanicima gradivo, ispitujte ih pitanja, molitve i pouke, kako bi se mogli dobro pripremiti za Prvu svetu Pričest i sv. Krizmu. Prvopričesnici i Krizmanici nemojte subotom uzimati nikakve druge aktivnosti osim vjeronauka, sad su Prva Pričest i Krizma na prvom mjestu.

 • Molitva za jedinstvo kršćana: Od 18. do 25. siječnja jesu dani Molitvene osmine za jedinstvo kršćana, molimo rado na ovu zajedničku nakanu čitavoga kršćanskog svijeta.

 • Duhovno-meditativna večer za mlade bit će u četvrtak, 19. siječnja 2023. u 20,00 sati u Mostarskoj katedrali.

 • Ovih dana krenula je Katolička malonogometna međužupna liga (KMNL) Hercegovine u kojoj sudjeluje i naša župa. Prijavilo se 14 župa iz naših Hercegovačkih biskupija i podijeljene su u dvije skupine. Izvlačenje je bilo, a danas se igraju prve utakmice. Skupina A igra prvo kolo u Športskoj dvorani u Čapljini, a naša župa je u skupini B i igra danas u Športskoj dvorani u Čitluku. Prvu utakmicu danas igramo sa Stocem u 15,35 sati, a drugu sa Studencima u 16,10 sati. Molim naše momke iz župe, njih 15, koji su se prijavili u župnu nogometnu ekipu da dođu pred župnu kuću, danas u nedjelju u 14,00 sati na susret, dogovor, slikanje i molitvu i u 14,00 sati polazimo za Čitluk osobnim autima, ide i župnik. Za naše momke smo nabavili fine i prikladne dresove s istaknutim nazivom naše župe. Želimo sretan i blagoslovljen početak ove športske sezone, gdje će biti lijepo i prijateljsko druženje naših hrvatskih katoličkih momaka Hercegovačkih biskupija.

 • CnaK: Stigla je nova CnaK, pa pretplatnici uzmite svoje primjerke u dnu crkve, a ovih dana možete svoju pretplatu za CnaK od 40 KM. uplatiti u Župnom uredu.

 • U ponedjeljak, 16. siječnja, poslije podne sam u Mostaru na godišnjem izvještaju Biskupiji.

 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković

 

Pin It